Architectuur

Mixed Focus werkgroep

De afgelopen periode hadden we het onderwerp ‘Architectuur’ gekozen. Het is een ruim gebied en waar focus je dan op?

Een wandeling door Utrecht biedt vele mogelijkheden, zoals de Grachtenpanden met prachtige gevels, mooie Poorten, Hofjes, Watertorens en de Dom met haar omgeving niet te vergeten. Maar velen van ons gingen naar de Uithof. De verscheidenheid van moderne architectuur is daar groot, keuze genoeg maar wat kies je dan? Leg je het accent op het lijnenspel, de details, de kleuren, de weerspiegelingen of op de mooie luchten en wat is een gebouw zonder mensen, vraag je misschien af. Hoe breng jij in beeld wat jij echt belangrijk vindt en dat is soms echt ‘werken’ .

Vandaag, 27 maart, hebben we deze bijgevoegde foto’s besproken. De feedback en tips van de anderen zijn helpend, kritisch en inspirerend.

Wie weet kijk je ook eens even anders naar een gebouw, gevel of station? Veel (kijk)plezier.

Boukje Reuzel namens de hele groep

Een van de leden van onze groep, Tinus , heeft op zijn website nog wat toelichting op zijn foto’s die hij binnen deze “opdracht” heeft gemaakt.

2 antwoorden op “Architectuur”

Geef een reactie